این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

سئو و بهینه سازی وب سایت در شیراز

سئو در شیراز

 

اگر وب سایت شما مشتریان زیادی ندارد، اگر علاقمند هستید که بعد از طراحی سایت یا ارتقای وب سایتتان فروش بیشتری داشته باشید و از طریق اینترنت بیشترین مشتری ممکن را دریافت نمایید، می بایست در نتایج موتور های جستجو در رتبه اول قرار گیرید، باید وب سایت خود را همزمان برای موتور های جستجو و مشتریان بهینه سازی کنید.

مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد با با چندین پروژه موفق توانسته است گام های موفقی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت بردارد. این شرکت با پای بندی به استاندارد های موتور های جستجو با ارائه بهترین راهکار های سئو در خدمت مشتریان محترم می باشد.

خدمات سئو ارائه شده توسط وب بلد

 • تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود آنها
 • بررسی و آنالیز رقبا
 • بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل
 • مشاوره در هزینه تولید محتوای مناسب
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
 • استفاده از تکنیکهای خاص سئو جهت افزایش CTR و رنکینگ سایت
 • بررسی وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهای عملی در زمینه بهبود نرخ تبدیل
 • مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی
 • بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
 • آموزش سئو و تولید مقالات علمی در این زمینه

سئو کلی سایت

سایت های خدماتی و مانند آنها که در یک یا چند حیطه مشخص فعالیت دارند معمولا به دنبال بالا بودن در یکسری کلمات کلیدی هستند. در این حالت سرویس خدمات سئو کلمات کلیدی و رقابتی بهترین انتخاب است.

 

سئو سایت در کلمات کلیدی

سایت هایی که در آنها تولید محتوا حرف اول را می زند و کلمه کلیدی انحصاری در آن وجود ندارد سرویس خدمات سئو و بهینه سازی کلی سایت پیشنهاد می شود. در این روش سایت به نحوی از لحاظ زیرساختی قوی می شود که محتوای آن قدرت بالا آمدن در نتایج بالای موتور جستجو را داشته باشد.

 

مشاوره سئو و آنالیز وضعیت سئو سایت

در شرایطی که سایت تلفیقی از دو مورد سئو کلی و کلمات رقابتی را نیاز داشته باشد این گزینه بهترین انتخاب است. در این شرایط علاوه بر بالا بودن در یکسری کلمات کلیدی ، سایت قابلیت و قدرت لازم برای بالا بودن در محتوای تولید شده را نیز دارد.

 

تعهدات وب بلد در قبال مشتریان

ارائه گزارش ماهیانه

در صورت نیاز کارفرما گزارشی مبنی بر میزان پیشرفت سئو سایت به صورت ماهیانه تهیه می گردد

معرفی راهکاری های کسب رتبه 1 گوگل

مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد راهکاری هایی را جهت تولید محتوا بهتر و راهکاری های کسب جایگاه اول در گوگل در قالب یک فایل PDF به کارفرمایان ارائه می دهد.

ضمانت بازگشت وجه

در صورت عدم حصول نتیجه توافق شده در قرارداد، مبالغ دریافت شده طبق شرایط ذکر شده در قرارداد به کارفرما باز خواهد گشت.

انعقاد قرارداد

تمامی فعالیت های میان مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد و کارفرما در قالب یک  قرارداد تنظیم می گردد که تمامی اقدامات پروژه بر طبق آن انجام می پذیرد.

پشتیبانی مداوم

حفظ رتبه سایت پس از رسیدن سایت به جایگاه مورد نظر از دغدغه های همیشگی وبمستران می باشد، ما در مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد، سایت کارفرمایان را به طور مداوم پشتیبانی می کنیم.

چرا وب بلد؟

مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد توانسته است با رعایت اصول مفید سئو و استفاده از روش های سئو سفید افتخار همکاری با بسیاری از شرکت ها و سایت ها را در کارنامه خود داشته باشد و راهکاری مفید و عملی در جهت اهداف وب سایت ها به آنها ارائه دهد. بنابراین اگر به دنبال شرکتی هستید که بتواند دغدغه های شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی و سئو برطرف کند، وب بلد را انتخاب کنید و مشتریان خود را چند برابر کنید.
برای سفارش خدمات سئو و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید همین حالا با کارشناسان مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد تماس حاصل نمایید تا مشاوره لازم در جهت ارائه خدمات سئو به شما ارائه گردد.

 

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

 1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)