این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

بینگ دسترسی به ربات ها را ساده تر می کند

اگر که قصد پیدا کردن ربات های فعال در پلتفرم های فیس بوک، اسکایپ یا تلگرام را دارید میتوانید سری هم به موتور جست و جوی bing بزنید.

در آپدیت جدید موتور جست و جوی بینگ با اضافه کردن کلمه bot به عنوان جست و جو میتوانید لیست ربات ها را به صورت یکجا داشته باشید مثلا با جست و جوی عبارت “Travel Bot” این موتور جست و جو باکس مجزایی را نمایش میدهد تا به ربات های مختلف در زمینه ی مورد نظرتان روی پلتفرم های فیس بوک، اسکایپ و تلگرام مستقیما دسترسی پیدا کنید.

 

bing_bots_webbalad_1

 

برای راحتی هرچه بیشتر استفاده از این ربات ها دکمه ی اضافه کردن مستقیم آنها به پلتفرم مورد نظر هم قرار داده شده است تا با یک کلیک با توجه به دستگاه خود ربات به نسخه دسکتاپی یا موبایلی پلتفرم مربوطه اضافه بشود.

علاوه بر این ها موتور جست و جوی بینگ روی برنامه های آزمایشی دیگری هم در مورد ربات ها کار میکند مثلا اینکه با چت بازهای بینگ تعامل داشته باشند برای مثال با جست و جوی یک رستوران یک چت بات به کمک شما بیاید و اطلاعات بیشتری درمورد رستوران و پیشنهادات دیگری را در مورد موضوع جست و جوی شما ارائه بدهد یا با کار روی اینفو بات تلاش دارد که با استفاده از دیتابیس ویکی پدیا به سوالات کاربران پاسخ های علمی و هوشمندانه تری بدهد.

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

  1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
    1 سال پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)