این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

طراحی وب سایت سرگرمی و بازی آنلاین

طراحی سایت بازی و سرگرمی

 

ویژگی های سایت سرگرمی و بازی آنلاین

امروزه حتی بسیاری از تفریحات هم به صورت آنلاین برگزار میشود. حتی برای شما هم پیش آمده است که دو نفر با تبلت خود در حال بازی شطرنج و ... میباشند. بنابراین وجود چنین وب سایت هایی میتواند علاقه مندان به خوش گذرانی البته به صورت مجازی را به این سمت جذب نماید. البته به یاد داشته باشید با طراحی درست و برنامه ریزی درست و صحیح وب سایت های سرگرمی میتوان در نهایت کاربران را به مراکز حقیقی کشاند و درآمد خود را از این طریق چند برابر نمایید.
وجود تبلیغات و گرفتن تبلیغ در چنین وب سایت هایی میتواند مهمترین منبع درآمدی برای صاحب و دارنده وب سایت باشد. شاید درآمد زیادی برای بازی آنلاین از کاربران در ابتدا نداشته باشید، ولی بسیاری از مراکز سرگرمی و گردشگری و اسباب بازیها و ... به دنبال چنین وب سایت هایی هستند تا تبلیغات خود را در چنین وب سایت هایی قرار دهند.
وجود مطالب مفید و جذاب از زندگی هنرمندان و ورزشکاران تا لطیفه و طنز و پازل و لینکهای مفید میتواند از مهمترین مطالب تشکیل دهنده چنین وب سایت هایی  باشند. هم اکنون بسیاری از افراد آنلاین به دنبال یافتن چنین وب سایت هایی هستند تا دقایقی از وقت خود را در آن بگذرانند. حالا شما میتوانید از این فرصت نهایت استفاده را نموده  و نه دقیقه بلکه ساعتهای زیادی کاربران وقت خود را در وب سایت شما بگذرانند و با این کار هم کاربران محتاج به وب سایت شما خواهند شد و هم بازدید کننده وب سایت شما به صورت صعودی هر روزه افزایش پیدا مینماید.
طراحی چنین وب سایت هایی به دلیل حجم مطالب بسیار بالا امری حساس و مهم تلقی میگردد به طوریکه در مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد ، تیم کارشناسی بسیار ماهری در ابتدا خواسته های شما را شنیده و بر اساس آن برنامه ریزی مینمایند. حتی چنانچه لازم باشد مشاوره های لازم را در جهت ارائه سرویس های بیشتر و منحصر به فرد تر به شما خواهند داد.
معمولا افراد علاقه مند به بازیهای آنلاین برای شکست دادن رقبای خود حاضر هستند پولهای زیادی را خرج نمایند و ساعتهای زیادی را در وب سایت سرگرمی شما سپری نمایند. به یاد داشته باشید هر چقدر کاربران بیشتر در وب سایت شما وقت را سپری نمایند رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر بالاتر خواهد رفت و این به نفع شما میباشد.
یکی از بخشهای بسیار پربازدید وب سایت شما حتما معرفی مراکز سرگرمی و بازی در وب سایت خواهد بود. وب سایت شما میتواند مرجع بسیار خوبی در ایران باشد  بطوریکه افراد به صورت روزانه با جستجوی چنین مراکزی در وب سایت گوگل در نهایت به وب سایت شما خواهند رسید و شما هم در قبال دادن چنین اطلاعات با ارزشی همراه با جزئیات کامل از آنها آبونمان دریافت نمایید. همچنین بسیاری از صاحبان کسب و کار در حیطه فعالیت سرگرمی و بازیهای آنلاین علاقه مند هستند در وب سایت شما تبلیغات متنی و بنرهای تبلیغات گران قیمتی را بدهند.

ویژگی های عمومی مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد در حوزه سرگرمی و بازی های آنلاین

 1. طراحی صفحه وب دسته بندی و جستجوی مراکز سرگرمی و بازی بر اساس پارامترهای مختلف
 2. طراحی صفحه وب درج تصویر و ویدئو از مرکز مورد نظر
 3. طراحی صفحه وب چت آنلاین برای جذب بیشتر کاربران

مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد در زمینه طراحی سایت های مختلف در حدود 5 سال ، به این نکته رسیده ایم که معمولا طراحی سایت بازی آنلاین کار چندان راحتی نمی باشد و برای انجام این مهم باید شخص صاحب وب سایت سرمایه خوبی برای آن فراهم آورد. البته در بخش طراحی سایت های سرگرمی کار ساده تر میباشد. چرا که چنین وب سایت هایی بیشتر جنبه خبر رسانی را دارد و باید هر روز کاربران با انبوهی از اطلاعات و اخبار بروز شده مواجه شوند. معمولا در کنار داشتن یک وب سایت سرگرمی میتوانید نرم افزارهای نسخه Android و iOS را نیز برای وب سایت خود داشته باشید که خود مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد برای این کار مشاوره ها و کارهای اجرایی بسیار خوبی را برای شما انجام خواهد داد.

مدت زمان طراحی سایت سرگرمی و بازی آنلاین

مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد عموماً طی مدت دو ماه سایت های سرگرمی و بازی آنلاین را آماده تحویل نهایی می کند و در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. در صورتی که سایت مورد نیاز شما امکانات اختصاصی و شرایط خاص تری داشته باشد مدت زمان طراحی سایت به نسبت آنها متفاوت خواهد بود. مدت زمان طراحی نهایی سایت در جلسات آنالیز تعیین می شوند.

 

پیشنهاد وب بلد

شما میتوانید از طریق راه های تماس با ما نسبت به تعیین وقت برای مشاوره و آنالیز با کارشناسان مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد هماهنگی های لازم را انجام دهید.

برخی خدمات طراحی سایت وب بلد برای تمامی مشتریان:

 1. یکسال پشتیبانی رایگان
 2. یکسال دامنه رایگان (com یا ir)
 3. یکسال هاست نامحدود رایگان
 4. ایمیل های اختصاصی نامحدود
 5. مشاوره سئو رایگان برای پیشرفت سریع سایت
 6. تضمین برگشت وجه به مشتری در صورت دیرکرد یا عدم تعهد به مفاد قرارداد
 7. سیستم مدیریت محتوای (CMS) اختصاصی

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

 1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)