با گسترش و همه گیر شدن شبکه های موبایلی و تسهیل دسترسی افراد به اینترنت از طریق موبایل های هوشمند و رایانه های همراه، تعداد کاربران اینترنت در کشور ما افزایش بی سابقه داشته است این افزایش حضور موقعیت بسیار مناسبی است برای شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات که از طریق طراحی سایتی که محصولات و خدمات آنها را معرفی نماید و راهکارهای تماس را در اختیار مشتریان بالقوه قرار دهد، وارد این عرصه شوند و مشتریان جدیدی جذب نمایند.

در ادامه مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد سعی می کند برخی کاربردهای عمومی سایت شرکتی را برای شما شرح دهد:

 1. معرفی خدمات / محصولات: این کاربرد عمومی ترین کاربرد سایت شرکتی است، مشتری شما به سایت مراجعه می کند و اطلاعات کاملی را از خدمات یا محصولات شما ملاحظه می کند، همین موضوع زمینه ساز جذب مشتریان جدید و بالقوه می شود.
 2. اخبار و رویداد ها: سایت به شما این امکان را می دهد که به راحتی اخبار و رویداد های مرتبط با شرکت تان را در معرض دید مشتریانتان قرار دهید و در واقع رسانه ای اختصاصی بین شما و دیگران خواهد بود که موجب ایجاد تعامل سازنده ای خواهد شد که مشتریان را با شما همراه خواهد نمود.
 3. ویترین افتخارات و مجوز ها: دیگر تنها جای نمایش افتخارات و مجوز های شرکت شما دفتر مدیرعامل نخواهد بود بلکه این فرصت وجود دارد که با نمایش آنها در سایت، همه در جریان افتخارات و مجوز های شما قرار بگیرند و از این طریق ضمن جلب اطمینان مشتریان به شرکت شما، برای تامین نظر مشتری راه ساده تری پیش رو داشته باشید.
 4. سوابق کاری: نمونه کار ها و پروژه های انجام شده شرکت شما به بهترین شکل با توضیحات و عکس و ویدیو های مربوطه در سایت شما قرار خواهند گرفت.
 5. ارتباط مسقیم: تمام راه های ارتباط و مراجعه به شرکت در سایت نمایش داده خواهد شد و مشتریان میتوانند به راحتی به شما دسترسی پیدا کنند. علاوه بر آن امکان گذاشتن پیام از طریق سایت هم همیشه در دسترس خواهد بود.
 6. دریافت سفارشات: امکان مهم دیگر دریافت سفارشات از طریق سایت خواهد بود، به این ترتیب مشتری ابتدا وارد سایت شده محصولات یا خدمات شرکت را مشاهده می نماید سپس ضمن انتخاب آنچه نیاز دارد اقدام به سفارش دادن آن بصورت آنلاین می نماید. پروسه دریافت سفارشات میتواند به میزان دلخواه اتوماسیون شده باشد که موضع بستگی به نیاز شما دارد و در جلسات آنالیز مشخص خواهد شد. 
 7. خدمات پشتیبانی: ارائه پشتیبانی پس از خرید از جمله توقعات اولیه مشتریان در بازار کنونی است. سایت این را فراهم کرده است که مشتریان بصورت مدیریت شده درخواست های پشتیبانی را برای شما ارسال نمایند و پاسخ دریافت نمایند.
 8. باشگاه مشتریان: جذب مشتریان بالقوه و تداوم ارتباط با مشتریانی که یکبار از خدمات شما استفاده کرده اند یکی از ایده آل هایی که با راه اندازی باشگاه مشتریان در سایت به آن دست خواهید یافت. از طریق باشگاه مشتریان اطلاعات تماس مشتریان را دریافت نموده و می توان آنها را از آخرین پیشنهاد و تخفیف ها مطلع نمود.
 9. امکانات ویژه: آنچه تا به حال عنوان شد امکانات عمومی ای بود که یک سایت می تواند در اختیار شرکت ها قرار دهد اما این پایان ماجرا نیست، امکان نامحدودی برای افزودن قابلیت ها و خدمات مبتنی بر وب برای شما وجود دارد که می تواند علاوه بر اینکه شرکت شما را از سایرین متمایز کند تا حد قابل توجهی برخی امور را برای شما تسهیل نماید.

 

مدت زمان طراحی سایت شرکتی

مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد عموماً طی مدت یک ماه سایت های شرکتی آماده تحویل نهایی می کند و در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. در صورتی که سایت مورد نیاز شما امکانات اختصاصی و شرایط خاص تری داشته باشد مدت زمان طراحی سایت به نسبت آنها متفاوت خواهد بود. مدت زمان طراحی نهایی سایت در  جلسات آنالیز تعیین می شوند.

 

هزینه طراحی سایت شرکتی

بودجه پایه سایت شرکتی طراحی شده توسط مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد یک میلیون و پانصد هزار تومان است. این هزینه ممکن است بر مبنای امکانات اضافه یا خاصی که مشتری نیاز داشته باشد، تغییر کند. این موضوع هم دقیقاً در جلسه آنالیز مشخص شده و شفاف سازی خواهد شد. مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد برای رضایت بیشتر مشتریان امکان پرداخت چند مرحله ای هزینه را در نظر گرفته است به این ترتیب که:

50 درصد هزینه در زمان استارت کار

30 درصد پس از اجرا و ارائه به مشتری

20 درصد هم پس تایید نهایی و انتشار عمومی سایت

 

پیشنهاد وب بلد

اگر برای شرکت تان تا به حال سایتی فراهم نکرده اید یا اینکه سایت دارید آماده بازدهی مورد نظر شما را ندارد، تا راه اندازی یک سایت حرفه ای و شکیل، تیم طراحی سایت در شیراز ، وب بلد همراه شما خواهد بود و متعهد است که بهترین تجربه و تلاش خود را در اختیار شما قرار دهید.

شما میتوانید از طریق راه های تماس با ما نسبت به تعیین وقت برای مشاوره و آنالیز با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید.

 

WebDesign_Webbalad_2

 

برخی خدمات طراحی سایت مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد برای تمامی مشتریان:

 1. یکسال پشیبانی رایگان
 2. یکسال دامنه رایگان (com یا ir)
 3. یکسال هاست نامحدود رایگان
 4. ایمیل های اختصاصی نامحدود
 5. مشاوره سئو رایگان برای پیشرفت سریع سایت
 6. تضمین برگشت وجه به مشتری در صورت دیرکرد یا عدم تعهد به مفاد قرارداد
 7. سیستم مدیریت محتوای (CMS) اختصاصی

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

 1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)